Twitter Gplus YouTube Google Maps E-mail RSS
magnify
Home Prihlasovací formulár na stretnutie KOKAVA 2013

Stretnutie KOKAVA 2013 sa uskutoční v termíne 22.-26.mája 2013. Tento formulár sa skladá zo štyroch prihlášok a slúži na prihlásenie modulov, HDV, vozňov, stravy a ubytovania. Je možné vyplniť všetky prihlášky, alebo len niektoré – podľa potreby a objednaných služieb.

Dôležité je vyplniť a odoslať každú prihlášku samostatne! Teda napr. vyplniť prihlášku pre HDV a odoslať tlačidlom „Odoslať“ pod touto prihláškou. Vyplniť ďalšiu prihlášku a odoslať tlačidlom „Odoslať“ nachádzajúcim sa na konci danej prihlášky ! Pokiaľ účastník vyplní naraz celý formulár (všetky štyri prihlášky) a stlačí „Odoslať“ len napr. pod prihláškou stravy a ubytovania, systém mu dáta z ostatných prihlášok nezaregistruje!

V prípade potreby editovania dát , alebo vykonania storna odoslanej prihlášky, kontaktujte administrátora na adrese admin@kzmkokava.eu

Termíny uzávierky prihlášok sú presne dané a po ich vypršaní sa považujú tieto prihlášky za záväzné.

Prosíme o vyplnenie nasledujúcich prihlášok. V prípade ak nebude počet riadkov v prihláškach modulov, HDV, alebo vozňov postačujúci, môžete poslať viacero prihlášok.

 

Prihlásenie modulov – termín uzávierky 07.04.2013

Prihlasovanie modulov je uzatvorené. V prípade potreby kontaktujte zodpovednú osobu.

 

Prihlásenie HDV – termín uzávierky 07.04.2013

Prihlasovanie HDV je uzatvorené. V prípade potreby kontaktujte zodpovednú osobu.

 

Prihlásenie vozňov – termín uzávierky 07.04.2013

Prihlasovanie vozňov je uzatvorené. V prípade potreby kontaktujte zodpovednú osobu.

 

Prihlásenie stravy a ubytovania – termín uzávierky 05.05.2013

Pri prihlasovaní stravy a ubytovania pre viaceré osoby je potrebné vyplniť prihlášku pre každú osobu samostatne a do kolónky „Požiadavky na spolunocľažníkov“ treba uviesť mená ostatných osôb.

Príklad: pokiaľ príde otec (X) s dieťaťom (Y) bude treba vyplniť formulár pre osobu X a do požiadavky na spolunocľažníkov, uviesť meno Y a tak isto vyplniť nový formulár pre osobu Y a do požiadavky na spolunocľažníkov, uviesť meno X.

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]